Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemřel náš hráč - Karel Heindl

Ve čtvrtek, 4. 9. 2014 ztratil náš oddíl dalšího svého člena - pana Karla Heindla. Ten náš tým posílil v předminulé sezóně, ale těsně před startem té nové dohrál svoji poslední partii - tu životní.

heindl-parte.jpg

p1070976.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Heindl (stojí vpravo)

p1080156.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Heindl (sedí vlevo)

Pan Heindl byl velmi solidním šachistou, který většinu své šachové kariéry zasvětil celku Sokol Bzenec, se kterým si zahrál dokonce krajský přebor I. třídy. Velmi dobré výkony podával rovněž v úspěšném týmu Strážnice Pod Věží. Svoji poslední soutěžní partii pak sehrál 16. 3. 2014 v barvách Jiskry Strážnice, když velmi pěkně přehrál silného pana Čechala - PŘEHRÁT PARTII. Náš klub v něm ztrácí pevného hráče a hráči zase šachového kamaráda.

ČEST JEHO PAMÁTCE !!