Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blíží se 3. kolo OP I - zajíždíme na horkou půdu do Dubňan

V neděli 24. 11. 2013 v 9 hod se hraje v pořadí již 3. kolo soutěže OP I. Tentokrát čeká náš tým opravdová zkouška ohněm. Já si dovolím tvrdit, že v současné době nemůžeme narazit na těžšího soupeře, než bude právě domácí ŠK Dubňany. Tento celek vyhrál OP I dvakrát z posledních tří ročníků a pravidelně se umístňuje na předních příčkách tabulky. Tým Dubňan sází především na vlastní hráče, kterých je víc, než dost. A co víc, tito zkušení borci podávají dlouhodobě skvělé výkony a těžko v kádru Dubňan hledat nějakou slabinu. To staví domácí hráče před nedělním utkáním do role jasného favorita.

Jiskra Strážnice naopak patřila v OP I dlouhodobě mezi nejslabší týmy a kdo by si byl pomyslel, že se ve 3. kole této sezony utkají dva vedoucí týmy soutěže? To, v jaké sestavě do Dubňan nakonec vyrazíme, je zatím velká neznámá, neboť soupiska se bude ladit až koncem týdne, ovšem budeme klást důraz na to, abychom nejeli v neděli pouze v roli sparring partnerů, ale byli domácím hráčům vyrovnaným soupeřem a dokázali je potrápit. Nakolik se nám tento cíl podaří splnit, to ukáže až dění na šedesáti čtyřech polích.

Dalšími zápasy 3. kola jsou:

Prušánky C - Hodonín B

Hodonín v loňské sezoně proháněl na špici tabulky právě Dubňany, ale letos prožil smolný start do sezony. Ani v Prušánkách to pro kluky kolem Petra Krolopa nebude procházka růžovým sadem, neboť Podlužan pravidelně staví silnou sestavu. Těžko hledat v tomto souboji favorita.

Vacenovice - Kyjov B

To bude pikantní souboj dvou zpřátelených klubů s úzkými vazbami. Oba týmy zatím jednou vyhrály a jednou prohrály, a tak se dá očekávat napínavý souboj a druhou letošní výhru. Těžko hádat, kdo bude nakonec úspěšnější a také zda nastoupí za Vacenovice Roman Matula, který je zde na hostování právě z Kyjova.

Ježov - Veselí nad Moravou C

Chtělo by se již tradičně říct, že jasnými favority tohoto zápasu budou hosté z Veselí, ale nezapomínejme na to, kolik favorizovaných týmů už odjíždělo z ježovské hospody poražených. Uvidíme, zda se borcům kolem Luboše Vičara podaří splnit roli papírových favoritů.

Autor: Pavel Solařík