Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blíží se první kolo skupiny "O udržení"

V neděli čeká strážnickou Jiskru první utkání ve skupině o udržení, a to na půdě Sokola Kyjov B. Dá se předpokládat, že oba týmy postaví co možná nejsilnější sestavu, ačkoliv se pan Jurutka (vedoucí oddílu Kyjov B) nechal při posledním vzájemném zápase slyšet, že pro tragický zájem hráčů nastupovat, "béčko" Kyjova do příštího ročníku OP I nepřihlásí.

Sestava Jiskry se bude tradičně řešit ve čtvrtek na tréninku. Pokusíme se zařídit, aby s námi vyrazil Ivan Kubiš a také Karel Heindl. Rádi bychom rovněž nasadili Ondřeje Juráska. Nicméně přání je jedna věc a realita bývá většinou věc druhá. Necháme se tedy překvapit, v jaké sestavě zasáhne Jiskra do prvního boje o body ve skupine "O udržení".

Předpokládaná sestava Jiskry Strážnice:

1. Kubiš Ivan

2. Múčka Miroslav

3. Šafařík Vojtěch

4. Fanta Jiří

5. Solařík Pavel

6. Heindl Karel

7. Jurásek Ondřej

Sestavu domácího Kyjova B je těžké hádat. S jistotou se snad dá očekávát start pouze čtyř hráčů, a to Miroslava Zubalíka (1. šachovnice), který získal v minulém kole krajského přeboru cenný skalp Josefa Hladíka z týmu Vinohrady Brno (ELO 2134), dále Libora Ledviny (2. šachovnice), Arnošta Poláčka (6. šachovnice) a Vladimíra Jurutky (náhradník). Tito hráči měli v základní části 100%ní účast (pouze pan Jurutka jednou chyběl z pozice náhradníka). Další jména si netroufnu hádat (Libor Machala, Pavel Strmiska, Ivan Pařízek). Tak či onak nás čeká těžké utkání na půdě kvalitního týmu.